osrodek-nadzieja.pl

Jesteśmy dostępni dla Ciebie 24h/7
Zalesie Górne 05-540, Polska
info@osrodek-nadzieja.pl
Życie jest najważniejsze, Zadzwoń!

Terapia Stacjonarna leczenia uzależnień

W OŚRODKU "NADZIEJA"

Odwiedziłeś naszą stronę, więc prawdopodobnie ktoś z Twoich bliskich lub Ty sam jesteś uzależniony. Nałóg, z którym człowiek nie potrafi sobie sam poradzić, nie umie powiedzieć ‘stop’ jest chorobą, która ma ogromny wpływ na każdy aspekt życia. W naszym ośrodku otrzymasz fachową pomoc, specjalizujemy się w terapii uzależnień, pomocy powrotu do normalnego funkcjonowania, a przede wszystkim skupiamy się na ratowaniu życia.

Pobyt w prywatnym ośrodku "Nadzieja"

 • Anonimowości
 • poczucia bezpieczeństwa
 • Komfortu
 • domowej atmosfery
 • Profesjonalizmu
 • zrozumienia

Nasi psycholodzy oraz terapeuci to wykwalifikowana i doświadczona kadra, która stale pogłębia swoją wiedzę aby pomóc Ci wyjść z nałogu.
Wiedz, że zależy nam na Tobie. W naszej pracy kierujemy się zasadą, że to właśnie Ty jesteś dla nas i u nas najważniejszą osobą.
Kadra terapeutów to wyspecjalizowany zespół, który tworzą w pełni zaangażowani w swoją pracę psycholodzy oraz wyspecjalizowani terapeuci uzależnień. Każdy pacjent jest objęty profesjonalną opieką medyczną. Ośrodek NADZIEJA zlokalizowany jest w miejscu, w którym możliwy jest bezpośredni kontakt z przyrodą

Masz wątpliwości czy problem uzależnienia
od alkoholu dotyczy Ciebie?

Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl aby przestać pić?

Czy ktoś z Twojego otoczenia krytykuje ilość spożywanego przez Ciebie alkoholu?

Czy wpadasz w kłopoty finansowe z powodu picia?

Czy zdajesz sobie sprawę, że alkohol Ci szkodzi a mimo to nadal po niego sięgasz?

Zaznaj spokoju ducha, odnajdź siebie i

Znaczna część uzależnionych od alkoholu osób bagatelizuje problem i stara się uzasadnić w pewien sposób sięganie po niego. Najczęstszymi powodami picia jest stres, problemy w pracy, chęć zrelaksowania się. W ich oczach osoba uzależniona od alkoholu jest niepracująca, nie dbająca o siebie, często bezdomna. A problem ten dotyka często ludzi, którzy nie tylko mają dach nad głową oraz rodziny, ale wciąż pozornie znakomicie funkcjonują. Bardzo długo udaje się im ukryć przed otoczeniem fakt nadużywania alkoholu, jednak pomału, stopniowo zaczyna on się wkradać w każdy element życia, aż finalnie staje się jego jedynym celem.

O NASZYCH USŁUGACH

TERAPIA STACJONARNA

W ośrodku terapii uzależnień Nadzieja Pacjent otrzymuje profesjonalną opiekę terapeutyczną oraz pewność, że jest traktowany jako indywidualny przypadek, który wymaga dogłębnej analizy i wdrożenia specjalnego planu leczenia. Zapewniamy anonimowość, bezpieczeństwo, komfort oraz trwałe zatrzymanie choroby. Nie rozpoczniemy terapii bez dokładnego wywiadu z pacjentem, aby odtrucie farmakologiczne przebiegło w 100% bezpiecznie. Cały proces odbywa się pod stałą kontrolą lekarzy i pielęgniarek.

Każdy Pacjent
jest najważniejszy

Zależy nam na każdym Pacjencie i to on jest dla nas najważniejszy. Nieleczone uzależnienie może prowadzić do śmierci. Nadużywanie alkoholu i innych substancji to nie tylko zmiany w psychice człowieka ale i wyniszczanie organizmu. W trakcie trwania terapii do dyspozycji Pacjenta jest cały zespół specjalistów – psycholog, psychiatra, lekarz oraz terapeuta. Przez całą dobę służą pomocą w razie potrzeby.

Skrócone procedury ratujemy życie nie dokumenty​

Istotnym elementem jest fakt, że Pacjent może się zgłosić do nas w każdym momencie. Nie musi być trzeźwy. Wystarczy zadzwonić do naszego ośrodka, a zorganizujemy przyjazd nieoznakowanym samochodem aby zapewnić Pacjentowi pełną dyskrecję. Telefon jest czynny 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możemy podjechać, aby jak najszybciej rozpocząć detoksykację organizmu oraz terapię.

Terapia do
skutku

W ośrodku Pacjent otrzymuje pełne wsparcie. Terapia prowadzona jest do skutku, póki Pacjent nie wróci w pełni do zdrowia. Dodatkowo po zakończeniu procesu terapii oferujemy spotkania grupowe bądź indywidualne z psychologiem, pomagające w rozwoju osobistym, redukcji wyrządzonych wcześniej szkód, a także naprawie relacji z bliskimi.

SWOBODA I ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM

Przez cały okres pobytu w ośrodku, każdy ma możliwość korzystania z telefonu czy komputera. Nie odcinamy od świata, gdyż wsparcie ze strony najbliższej rodziny jest bardzo istotne, a zderzenie z rzeczywistością w formie „zdalnej” pozwala analizować wynikające z tego emocje w bezpiecznych dla pacjenta warunkach.

Zadzwoń teraz, skonsultuj się ze specjalistą!
+48 604 630 752

JESTEŚMY WYSPECJALIZOWANYM ZESPOŁEM PROFESJONALISTÓW, KTÓRYCH CELEM JEST POMOC

TERAPIA STACJONARNA

SKŁADA SIĘ Z 2 ETAPÓW

Program realizowany przez Ośrodek zawiera również różnorodne formy rekreacji 

( basen, korty tenisowe, siłownia, bilard, gry zespołowe typu paintball itp.)

I ETAP TERAPII

Program ten skupia się na nauce zapobiegania nawrotom i daje narzędzia do wypracowania trzeźwego stylu życia. W założeniach programu przewidziane są sesje codzienne.

II ETAP TERAPII

stały kontakt z ośrodkiem, bieżące wsparcie w usuwaniu szkód we wszystkich sferach życia. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa funkcjonowania w świecie obok używek.
W tym okresie pomaga się Pacjentom z ugruntowaną abstynencją w dalszym rozwoju osobistym poprzez uczestnictwo w spotkaniach indywidualnych i grupowych z psychologiem i terapeutą uzależnień, w zależności od potrzeb i zaleceń.

ZOBACZ PREZENTACJE

OŚRODKA “NADZIEJA”

TERAPIA ALKOHOLOWA - LECZYMY DO SKUTKU

EFEKTY DOBREJ TERAPII W OŚRODKU NADZIEJA

Kończąc terapie dołączysz do osób które

274756
 • Pacjenci którzy ukończyli naszą terapię są normalnie funkcjonującymi osobami udzielającymi i spełniającymi się w życiu rodzinnym, zawodowym i społecznym.
 • Są to osoby, których stan zarówno fizyczny, o który dbają, jak i co najważniejsze psychiczny osiągnął satysfakcjonującą równowagę.
 • To z reguły ludzie, którzy czują się dobrze ze sobą, w środowisku w którym żyją, w rodzinie bliższej i dalszej, którzy rozpoznają, doznają i odczuwają o wiele więcej niż ci, którzy nigdy nie dostąpili konieczności pracy nad sobą, prowadzenia analizy swojej osobowości, przepracowania i rozpoznawania elementarnych i wysublimowanych uczuć.
 • Bardzo często radzą sobie w życiu i z życiem dużo lepiej niż analogiczne jednostki funkcjonujące w społeczeństwie. Są samowystarczalni i nie stanowią ciężaru dla kogokolwiek.
 • Ludzie którzy czytają mowę ciała i duszy niczym e-mail wysyłany do mózgu informujący o ich stanie ducha i zdrowia, a także znający indywidualne rozwiązania radzenia sobie ze stresem.
 • Osoby te pozbyły się już wszelkich możliwych do usunięcie skutków choroby zwanej „uzależnienie” we wszystkich sferach życia.
 • Prowadzą ciągły rozwój osobisty i poszerzają horyzonty w warunkach otaczającej ich rzeczywistości. Dbają o siebie, rodziny i składniki majątku, kochają i są kochani, pracują, odpoczywają, bawią się i radują życiem, realizują pasje i zainteresowania.
 • Są to ludzie wolni, mający zdolność do dokonywania prawidłowych wyborów i rozwiązywaniu problemów w oparciu o wiedzę i doświadczenia przekazane im na terapii, na której nauczono ich jak postępować zgodnie z tym co chcą, a nie co muszą lub im nie wolno. Ważne, że wiedzą czego i dlaczego chcą, a przede wszystkimi potrafią realizować stawiane sobie cele, z których nadrzędnym jest to, aby choroba nigdy nie miała szansy na powrót.

Zobacz co nasi Pacjenci

Mówią o Nas

Zadzwoń teraz, skonsultuj się ze specjalistą!
+48 604 630 752

JESTEŚMY WYSPECJALIZOWANYM ZESPOŁEM PROFESJONALISTÓW, KTÓRYCH CELEM JEST POMOC

KONTAKT

ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

Prowadzimy sieć placówek terapii i leczenia uzależnień w całej Polsce. Biuro ośrodka znajduje się w Warszawie, natomiast sam ośrodek usytuowany jest pod Warszawą. Ze względu na komfort i anonimowość pacjentów nie podajemy dokładnego adresu placówki.

Zalesie Górne, 05-300 Polska

info@osrodek-nadzieja.pl

Zadzwoń: +48 604 630 752