osrodek-nadzieja.pl

Jesteśmy dostępni dla Ciebie 24h/7
Zalesie Górne 05-540, Polska
info@osrodek-nadzieja.pl
Życie jest najważniejsze, Zadzwoń!

Terapia Ambulatoryjna leczenia uzależnień

W OŚRODKU "NADZIEJA"

O NASZYCH USŁUGACH

TERAPIA AMBULATORYJNA

Terapia zawsze prowadzona jest do skutku. Nie zakończy się dopóki nie będziemy mieć pewności, że Pacjent wrócił do pełni zdrowia.

Wybierając terapię ambulatoryjną Pacjent po każdej sesji wraca do rodziny i swoich codziennych obowiązków, bez konieczności rezygnowania z pracy. Ma stałe wsparcie najbliższych co jest bardzo istotne w trakcie trwania sesji.

LECZYMY

DO SKUTKU

Leczymy do skutku

Pacjent otrzymuje pełne wsparcie, póki nie wróci do pełni zdrowia

Zadzwoń

PROFESJONALNA

KADRA

Profesjonalna kadra

Wyspecjalizowany zespół, który stale pogłębia swoją wiedzę, by jak najlepiej pomóc Pacjentowi

Zadzwoń

POMOC

NA KAŻDYM KROKU

Pomoc na każdym kroku

Niezależnie od etapu leczenia, nasi terapeuci są do dyspozycji Pacjenta

Zadzwoń

WSPARCIE

DLA RODZINY

Wsparcie dla rodziny

Nasi psycholodzy i terapeuci pomagają również najbliższym Pacjenta w trakcie trwania terapii

Zadzwoń

Celem terapii ambulatoryjnej w ośrodku jest :
Leczenie do skutku nikt nie zakończy terapii bez powrotu do pełni sił.

zachowanie przez Pacjenta stałej abstynencji od środków odurzających i psychoaktywnych

umiejętność samodzielnego rozwiązywania swoich problemów

zerwanie kontaktu ze środowiskiem, które miało na Pacjenta bardzo negatywny wpływ, rozwój osobisty

Zaznaj spokoju ducha, odnajdź siebie i

To pacjent jest najważniejszy, wiemy jak bardzo niebezpieczne jest nieleczone uzależnienie które może prowadzić do śmierci! Nadużywanie substancji psychoaktywnych takich jak alkohol, narkotyki czy leki to droga do zmian w psychice człowieka oraz do wyniszczenia organizmu. Podczas terapii Pacjent ma do dyspozycji cały zespół profesjonalistów takich jak psycholog, psychiatra, lekarz czy terapeuta. Jesteśmy do dyspozycji Pacjenta 24 godziny na dobę!

Pacjent ma możliwość zgłosić się do naszego ośrodka w każdej chwili, niezależnie od tego czy jest trzeźwy czy pod wpływem substancji odurzających. Wystarczy wykonać jeden telefon aby nasz ratownik medyczny przyjechał pod wskazany adres. Auta są nieoznakowane, co daje gwarancję anonimowości i dyskrecji. Telefon jest dostępny przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Ośrodek Nadzieja

CO SPRAWIA ŻE JESTEŚMY NAJLEPSI

Najbardziej powszechną formą pomocy osobom uzależnionym od środków odurzających jest terapia stacjonarna w ośrodku. Co w przypadku, gdy z różnych względów Pacjent nie ma możliwości spędzać w nim 24h/dobę? W takich sytuacjach mamy do zaoferowania terapię ambulatoryjną

Terapia ambulatoryjna w ośrodku "Nadzieja"

 • poczucia bezpieczeństwa
 • zrozumienia
 • Anonimowości
 • Profesjonalizmu
 • Komfortu
 • domowej atmosfery
Każdy pacjent przyjmowany do ośrodka Nadzieja traktowany jest indywidualnie, wymaga dogłębnej analizy i wdrożenia dedykowanego planu leczenia. Terapia rozpoczyna się od dokładnego wywiadu z pacjentem, tak aby zagwarantować 100% bezpieczeństwo podczas odtrucia farmakologicznego jak i w trakcie trwania planu terapeutycznego. Wykwalifikowana kadra zapewnia pełną anonimowość oraz profesjonalną opiekę terapeutyczną oraz kontrolę parametrów zdrowotnych przez lekarzy i pielęgniarki na na każdym etapie terapii

Zadzwoń teraz, skonsultuj się ze specjalistą!
+48 604 630 752

JESTEŚMY WYSPECJALIZOWANYM ZESPOŁEM PROFESJONALISTÓW, KTÓRYCH CELEM JEST POMOC

TERAPIA AMBULATORYJNA

PROGRAM TERAPII AMBULATORYJNEJ

Program realizowany przez Ośrodek zawiera również różnorodne formy rekreacji 

( basen, korty tenisowe, siłownia, bilard, gry zespołowe typu paintball itp.)

Decydując się na nią Pacjent podpisuję umowę z terapeutą, która obowiązuje przez XX miesięcy. Przez cały okres trwania terapii Pacjent będzie w rękach najlepszych specjalistów, którzy pomogą pokonać nałóg oraz wrócić do trzeźwej rzeczywistości. Osoby, które zgłaszają się do ośrodka Nadzieja, najpierw poddawane są dokładnej diagnozie, aby ustalić najlepszy i najbardziej efektywny tok sesji.

Kadra naszych terapeutów to bardzo dobrze wyszkolony zespół, który regularnie pogłębia swoją wiedzę w temacie uzależnień, więc masz pewność, że trafiłeś w dobre ręce! Pomogą Ci zrozumieć źródło Twojej choroby i problemu, będą z Tobą przez cały okres trwania terapii.
W naszym ośrodku stosujemy najnowsze, sprawdzone i przede wszystkim skuteczne metody leczenia.

Pełna terapia obejmuje XX spotkań, które trwają XX czasu i odbywają się w ośrodku Nadzieja codziennie/co XX dni. Spotkania mogą odbywać się indywidualnie jak i w większej grupie osób. ( w niewielkich grupach osób, jak i w formie terapii grupowej [ do wyboru ] )

Oferujemy terapię nie tylko dla samego zainteresowanego, ale również dla członków rodziny. W tym przypadku mowa o terapii współuzależnień ( tu link do oferty )

Przy terapii grupowej Pacjent ma możliwość poznać osoby, które borykają się z takimi samymi problemami, poznać ich historię i sposoby na radzenie sobie w rzeczywistości, do której wracają po opuszczeniu zajęć. Jest to niezwykle ważne, gdyż przy terapii ambulatoryjnej Pacjent musi mieć ogromną wiarę w siebie, że żadna z używek nie skusi go gdy będzie w swoim środowisku. Uczestnicy spotkań wzajemnie się wspierają i motywują do działania.

Celem terapii ambulatoryjnej w ośrodku jest :

 • zachowanie przez Pacjenta stałej abstynencji od środków odurzających i psychoaktywnych,
 • umiejętność samodzielnego rozwiązywania swoich problemów,
 • zerwanie kontaktu ze środowiskiem, które miało na Pacjenta bardzo negatywny wpływ, rozwój osobisty.

Terapia w ośrodku obejmuje leczenie : 

 • Uzależnienia od narkotyków
 • Uzależnienia od alkoholu
 • Uzależnienia od leków
 • Uzależnienia od dopalaczy
 • Pomoc osobom współuzależnionym

ZOBACZ PREZENTACJE

OŚRODKA “NADZIEJA”

TERAPIA ALKOHOLOWA - LECZYMY DO SKUTKU

EFEKTY DOBREJ TERAPII W OŚRODKU NADZIEJA

Kończąc terapie dołączysz do osób które

274756
 • Pacjenci którzy ukończyli naszą terapię są normalnie funkcjonującymi osobami udzielającymi i spełniającymi się w życiu rodzinnym, zawodowym i społecznym.
 • Są to osoby, których stan zarówno fizyczny, o który dbają, jak i co najważniejsze psychiczny osiągnął satysfakcjonującą równowagę.
 • To z reguły ludzie, którzy czują się dobrze ze sobą, w środowisku w którym żyją, w rodzinie bliższej i dalszej, którzy rozpoznają, doznają i odczuwają o wiele więcej niż ci, którzy nigdy nie dostąpili konieczności pracy nad sobą, prowadzenia analizy swojej osobowości, przepracowania i rozpoznawania elementarnych i wysublimowanych uczuć.
 • Bardzo często radzą sobie w życiu i z życiem dużo lepiej niż analogiczne jednostki funkcjonujące w społeczeństwie. Są samowystarczalni i nie stanowią ciężaru dla kogokolwiek.
 • Ludzie którzy czytają mowę ciała i duszy niczym e-mail wysyłany do mózgu informujący o ich stanie ducha i zdrowia, a także znający indywidualne rozwiązania radzenia sobie ze stresem.
 • Osoby te pozbyły się już wszelkich możliwych do usunięcie skutków choroby zwanej „uzależnienie” we wszystkich sferach życia.
 • Prowadzą ciągły rozwój osobisty i poszerzają horyzonty w warunkach otaczającej ich rzeczywistości. Dbają o siebie, rodziny i składniki majątku, kochają i są kochani, pracują, odpoczywają, bawią się i radują życiem, realizują pasje i zainteresowania.
 • Są to ludzie wolni, mający zdolność do dokonywania prawidłowych wyborów i rozwiązywaniu problemów w oparciu o wiedzę i doświadczenia przekazane im na terapii, na której nauczono ich jak postępować zgodnie z tym co chcą, a nie co muszą lub im nie wolno. Ważne, że wiedzą czego i dlaczego chcą, a przede wszystkimi potrafią realizować stawiane sobie cele, z których nadrzędnym jest to, aby choroba nigdy nie miała szansy na powrót.

Zobacz co nasi Pacjenci

Mówią o Nas

Zadzwoń teraz, skonsultuj się ze specjalistą!
+48 604 630 752

JESTEŚMY WYSPECJALIZOWANYM ZESPOŁEM PROFESJONALISTÓW, KTÓRYCH CELEM JEST POMOC

KONTAKT

ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

Prowadzimy sieć placówek terapii i leczenia uzależnień w całej Polsce. Biuro ośrodka znajduje się w Warszawie, natomiast sam ośrodek usytuowany jest pod Warszawą. Ze względu na komfort i anonimowość pacjentów nie podajemy dokładnego adresu placówki.

Zalesie Górne, 05-300 Polska

info@osrodek-nadzieja.pl

Zadzwoń: +48 604 630 752